Jesteś tu: Strona główna > Figurki ze świata magii > Elfka narcyzowa Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Elfka narcyzowa Schleich

elfFigurki marki Schleich charakteryzują się wyjątkową różnorodnością. Wśród wielu kategorii, na jakie zostały podzielone produkty tej firmy, znajdują się figurki elfów Bayala. Te niesamowite istoty należą do magicznego świata, którego nikt z nas nie zna z rzeczywistego życia. Najprawdopodobniej dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Dają ogromne możliwości zabawy, pozwalając na tworzenie rozmaitych scenariuszy, w których figurki mogą wyróżniać się najbardziej zaskakującymi mocami.

Jedną z ciekawszych figurek należących do tej linii jest Elfka narcyzowa. To piękna kobieta-elf, która trzyma w rękach otwartą książkę. Druga książka leży tuż przy jej stopach. Strój elfki ma kolor biało-żółty, przez co nawiązuje do kwiatu narcyza. Delikatne skrzydła przytwierdzone do jej pleców są charakterystycznym atrybutem wszystkich elfów zamieszkujących tajemniczą krainę Bayala. Figurka nadaje się do kolekcjonowania wraz z innymi produktami należącymi do serii Bayala, ale może być również ciekawie łączona z figurkami ludzi lub zwierząt.

Tak, jak wszystkie inne figurki Schleich, Elfka narcyzowa wykonana została z zachowaniem największej staranności. Każdy jej fragment został ręcznie pomalowany, dzięki czemu barwy są tak precyzyjnie dobrane, a farby równomiernie nałożone. Zabawki Schleich posiadają wszelkie niezbędne atesty potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania. Sprawdzą się zarówno jako elementy zabawkowe, jak i typowo kolekcjonerskie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Elfka narcyzowa Schleich, 4.5 out of 5 based on 2 ratings
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Skometuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.