Jesteś tu: Strona główna > Indianie > Fascynująca zabawa w Indian.
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Fascynująca zabawa w Indian.

Indianie to chyba jeden z bardziej ulubionych motywów dziecięcych (chłopięcych przede wszystkim) zabaw. Dzieci zawsze z ogromnym entuzjazmem przyjmują propozycję zabawy w Indian. Uwielbiają odgrywać sceny z ich udziałem. Lubią przebierać się za Indian, gdy mają ku temu okazję.
O fascynacji Indianami wie także Schleich i oddaje w ręce naszych pociech, całą serię zatytułowaną Świat Indian. Dzieci mogą stworzyć z figurek całą indiańską osadę, a przy tym naprawdę dobrze się bawić. Do swojej dyspozycji mają one nie tylko figurki przedstawiające Indian ale również wiele ciekawych akcesoriów takich jak chociażby: tipi indiańskie, ognisko, totem. Wśród dostępnych postaci są między innymi: kobiety Indianki, Indianie na koniach, w kanu lub z łukami wojowniczymi.
Stroje w jakie są ubrane poszczególne osoby, fantastyczne pióropusze oraz kusze na strzały czy wszelkie wyposażenie wojowników lub strażników, są utrzymane w jak najbardziej realnych barwach. Walki, strzeżenie wybudowanej wioski albo taniec indiański – wszystko to nasze pociechy, mogą odgrywać niemal przez cały dzień. Dzięki temu zabawa będzie tym bardziej fascynująca i ciekawa.
Figurki te, można wykorzystać również do tego, by przybliżyć dzieciom nieco historię. Możemy poczytać im o danym plemieniu. Omówić z dziećmi zwyczaje jakie panowały w danym czasie i miejscu. Dzięki temu, także sami możemy uczestniczyć w dziecięcej zabawie i spędzić z naszymi milusińskimi więcej czasu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Skometuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.