Jesteś tu: Strona główna > Zwierzęta dzikie > Goryle Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Goryle Schleich

gorylWśród figurek Schleich pojawiają się różne grupy zwierząt. Obok tych, które są nam znane, ponieważ naturalnie występują w naszym kraju, można również znaleźć zwierzęta dzikie Schleich. Do tej drugiej grupy należą m.in. zwierzęta żyjące w Afryce czy Ameryce Południowej bądź Azji. Jednym z takich gatunków są goryle Schleich.

Goryle to małpy największe spośród wszystkich żyjących na Ziemi. Są one zaliczane do tych człekokształtnych i żyją w afrykańskich lasach tropikalnych, przy czym małpy te preferują tereny wyżynne. Można je spotkać gównie na terenach Demokratycznej Republiki Konga, Nigerii, Kamerunu czy Konga. W innych częściach globu możemy je spotkać wyłącznie w ogrodach zoologicznych.

Goryle Schleich występują zarówno w postaci samca, jak i samicy. Różnią się one nieco swoją formą, choć bez problemu można je rozpoznać wśród wielu innych figurek. Tak, jak i wszystkie inne figurki zwierząt tej marki, tak też goryle Schleich wykonywane są niezwykle precyzyjnie tak, by jak najdokładniej odwzorowywały realne kształty małp. Są przy tym ręcznie malowane, co sprawia, że ich kolorystyka jest dobrana bardzo dokładnie, a każdy fragment jest idealnie pokryty farbą.

Goryle Schleich sprawdzą się, jako zabawki dla dzieci, przedstawiając zwierzęta, które nie zawsze można zobaczyć na żywo. Dodatkowo, są świetne, jako figurki kolekcjonerskie, które zadowolą również dorosłych zbieraczy, zarówno tych lubiących zwierzęta, jak i wszelkie odmienne, atrakcyjne wizualnie figurki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Blip
 • Kciuk.pl
 • Sfora
 • Twitter
 • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

One Response to “Goryle Schleich”

 1. Bastek pisze:

  lekko paskudny ehhehe

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)