Jesteś tu: Strona główna > Figurki ludzi > Kowboje Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Kowboje Schleich

Kapelusz kowbojskiWesterny, czyli filmy o Indianach i kowbojach przez lata należały do grupy tych najpopularniejszych tak w Polsce, jak i zagranicą. Dziś produkuje się ich znacznie mniej, jednak legendy o amerykańskich pasterzach bydła oraz czerwonoskórych plemionach wciąż są znane. Nic dziwnego, że powstające zabawki dla dzieci często jeszcze mają z nimi związek. Wśród produktów tego typu można znaleźć, między innymi, ciekawe figurki. W kolekcjach niemiecki marki Schleich pojawiają się zarówno figurki zaliczane do kategorii kowbojów, jak i te przedstawiające Indian.

 

Kowboje Schleich przyjmują odmienne wzory, przy czym najczęściej dosiadują swoje konie. Obowiązkowo, wszyscy oni mają na głowie charakterystyczne dla kowbojów kapelusze i odpowiednie spodnie z zabezpieczeniami chroniącymi przed ocieraniem się nóg o boki konia. Poza tym, typowy kowboj nosi kraciastą koszulę. Jego buty powinny mieć ostrogi. Może mieć również kamizelkę zarzuconą na koszuli. Prawdziwi kowboje mieli bardzo silny system wartości, zawsze byli sprawiedliwi i działali zgodnie z prawem. Obowiązkowo musieli umieć posługiwać się lassem, by skutecznie łapać biegające luzem konie. Poza tym, powinni być dobrzy w rodeo, by ujeżdżać konia w każdych warunkach.

 

Figurki Schleich nie zawsze są traktowane, jako typowe zabawki. Wielokrotnie okazują się być również elementami kolekcji figurek pozostających w posiadaniu dorosłych osób. Ponadto, niektórzy dorośli utrzymali swoją pasję z lat dzieciństwa i chętnie zbierają wszystkie atrybuty, które kojarzą się z uwielbianymi przez nich niegdyś westernami. Oprócz tego, kowboje Schleich mogą być po prostu uzupełnieniem kolekcji figurek odzwierciedlających wszelakie postaci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Comments are closed.