Jesteś tu: Strona główna > Zwierzęta domowe > Krowa czarno-biała Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Krowa czarno-biała Schleich

krowaKrowy to jedne z najważniejszych, a przez to najpopularniejszych zwierząt domowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Występują praktycznie w każdym kraju, a jedyną różnią między nimi jest fakt, że należą do odmiennych ras, co wpływa na ich inny wygląd i nieco odmienne cechy charakteru. Hodowle krów mają służyć nie tyle uzyskiwaniu z nich mięsa, co przede wszystkim, mleka i wyrobów mlecznych. Mleko krowy jest lubiane znacznie bardziej, niż np., te kozie czy owcze, dlatego to z niego produkuje się większość serów, jogurtów i innych mlecznych przetworów.

Niemniej jednak, bywa i tak, że krowy hodowane są wyłącznie z uwagi na pasję właściciela. Być może trend ten będzie coraz bardziej widoczny na całym świecie, gdy zwrócimy uwagę na zyskujący coraz większą sławę ruchu „269life”, który rozpowszechnia weganizm, jednocześnie ucząc, że krowy tak, jak i wszelkie inne zwierzęta gospodarskie mają być naszymi przyjaciółmi na równi z psami i kotami.

W Polsce najpopularniejszymi krowami są te w czarno-białe łaty. Właśnie takie umaszczenie jest ich cechą charakterystyczną. Niemniej jednak, występują także krowy brązowo-białe lub czerwono-białe. Wciąż jednak to te czarno-białe są najlepiej rozpoznawalne. Nie dziwi zatem fakt, że właśnie takie barwy ma jedna z figurek krów oferowanych przez markę Schleich.

Niemiecki producent ręcznie malowanych zabawek i artykułów kolekcjonerskich zadbał, żeby figurka krowy była, jak najbardziej realistyczna. Wszystkie elementy są dopracowane z zachowaniem największej precyzji. Dzięki temu, na podstawie figurek Schleich dzieci mogą uczyć się rozróżniania poszczególnych gatunków zwierząt, natomiast kolekcjonerzy mogą być dumni, posiadając takie perełki w swoich zbiorach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Comments are closed.