Jesteś tu: Strona główna > Figurki ludzi > Motocyklista Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Motocyklista Schleich

Motocykle, obok samochodów, należą zwykle to tych pojazdów, które szczególnie interesują chłopców i mężczyzn. Nic więc dziwnego, że niemiecka marka Schleich postanowiła dodać do ogromnej kolekcji swoich figurek, także figurkę motocyklisty. Pięknie wykonany motocyklista Schleich na motorze. Jak wszystkie inne produkty tej kultowej marki, tak i ta figurka została stworzona niezwykle precyzyjnie, a jej poszczególne elementy perfekcyjnie odwzorowują rzeczywistą postać kierowcy, który siedzi na swoim motorze.

Produkując figurkę motocyklisty Schleich zadbano o każdy szczegół, o czym świadczy nie tylko bardzo dokładne odtworzenie wyglądu kierowcy, ale również troska o idealne wykonanie wszystkich detali motocyklu. Motocyklista posiada kask, który ma chronić go w razie wypadku, a dodatkowo, ubrany jest w odzież typową dla kierowców takich jednośladów. Jego spodnie mają specjalne wzmocnienia na kolanach tak, jak powinno to wyglądać w realnym życiu. Skórzana kurtka i sportowe buty dopełniają całość.

Natomiast sama maszyna ma bardzo precyzyjnie wykonane kółka, które zawierają nawet najdrobniejsze elementy, przypominające prawdziwe koła. Oprócz tego, wyraźnie zaznaczone zostały wszelkie inne, istotne części motocyklu, w tym dokładnie zarysowany silnik, odpowiednio profilowana kierownica czy wyraźnie wyodrębnione siedzenie i sporych rozmiarów błotniki, których przeznaczeniem jest ochrona prowadzącego przez błotem czy wodą tryskającą spod kół.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Motocyklista Schleich, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Podziel się na:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Blip
 • Kciuk.pl
 • Sfora
 • Twitter
 • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

One Response to “Motocyklista Schleich”

 1. Bastek pisze:

  fajne

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)