Jesteś tu: Strona główna > Schleich > Nowa kolekcja Schleich 2012
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Nowa kolekcja Schleich 2012

FigurkaNiemiecki producent jednych z najpiękniejszych figurek na świecie, firma Schleich, wprowadził w nowym roku kolejne, nieznane dotąd pozycje do swoich kolekcji. Na sklepowych półkach pojawił się szereg zwierzątek zaliczanych zarówno do grupy tych hodowlanych, jak i do kategorii zwierząt dzikich. Nie brakuje także figurek ludzi, które są świetnym uzupełnieniem kolekcji. Postaci ludzkie nie tylko poszerzają zbiór, ale również są świetne jako zabawki, ponieważ mogą stać się opiekunami zwierząt.

Wśród nowych zwierząt pojawiło się sporo gatunków. Spośród zwierząt gospodarskich na uwagę zasługuję konie reprezentowane przez ogierów, klacze oraz źrebięta. W nowej kolekcji znajdują się także małe i duże kozy oraz owce. Oferta została też wzbogacona o kilka psów rasy mieszanej, czyli typowych kundelków. Dużo jest także nowych ras koni. Ptaki reprezentowane są przez figurki bocianów, pelikanów, orłów. Pojawia się nawet sowa śnieżna.

Dzikie zwierzęta Schleich z kolekcji 2012 to cały zestaw słoni i goryli, które występują jako osobniki dorosłe, ale także jako ich dzieci. Ponadto, w 2012 w zestawie znalazła się panda, niedźwiedź polarny oraz znacznie bardziej znany w Polsce – jeż. Ciekawa pozycją jest kilka alpaków, czyli afrykańskich ssaków przypominających wyglądem nasze konie. Natomiast figurki ludzi to sportowcy, opiekunowie zwierząt oraz farmerzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Comments are closed.