Jesteś tu: Strona główna > Figurki ze świata magii > Pegaz marki Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Pegaz marki Schleich

PegazSchleich to niemiecka firma, której fenomenalne figurki są nie tylko jednymi z ulubionych zabawek wielu dzieci, ale również stanowią istotne akcesoria kolekcjonerskie. Starannie wykonane, malowane przez pracowników z wyjątkową precyzją prezentują się naprawdę niezwykle atrakcyjnie. Ich największą zaletą jest jednak nie tylko dokładność produkcji, ale też wielorodność. Są przy tym bezpieczne, ponieważ posiadają niezbędne atesty i spełniają wszelkie wymogi unijne dopuszczające zabawki do sprzedaży.

 

Figurki Schleich występują pod różnymi postaciami. Znajdziemy mnóstwo zwierząt pogrupowanych tematycznie, w zależności od tego, w jakim miejscu żyją. Nie brakuje jednak również ludzi. Są oni podzieleni głównie zależnie od tego, czym się zajmują. Można znaleźć Schleich elfy, które są wspaniałym elementem rozwijającym dziecięcą wyobraźnię i nadającym zabawie innego charakteru.

 

Jedną z ciekawszych figurek jest Schleich Pegaz. Należy on do królestwa Bayala, w którym mieszkają elfy i mnóstwo magicznych zwierząt. Jest to mityczny, skrzydlaty koń, który zazwyczaj ma biały włos. Jest symbolem bardzo znanym nie tylko z książek, ale i z mediów. Będący częścią kolekcji figurek, może przydać się podczas zabaw w niezwykłe krainy, ale równie dobrze, dziecko może wykorzystać go, jako sposób przetransportowania elfów, a nawet ludzi.

 

Ponadto, Pegaz Schleich będzie ciekawym elementem w zborze kolekcjonerskim. Jego atrakcyjna sylwetka i piękne wykonanie idealnie skomponują się z wszystkimi innymi produktami tej marki, zarówno tymi należącymi do serii Bayala, jak i pozostałymi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Comments are closed.