Jesteś tu: Strona główna > Smerfy > Pobudzamy dziecięcą fantazję
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Pobudzamy dziecięcą fantazję

Figurki Schleich już od przeszło czterdziestu lat cieszą się sporym uznaniem wśród rodziców dzieci w różnym wieku.  Tworzone dla dzieci i z myślą o najmłodszych figurki niemal w każdym detalu oddają wiernie pewne elementy rzeczywistości. Dzięki temu nasze pociechy mają niepowtarzalną szansę dużo lepiej poznać świat który je otacza.

Schleich to marka która dba także o to, by nasze dzieci mogły w jak najbardziej twórczy sposób spędzać czas wolny spędzany na zabawie. Jedną z takich doskonałych propozycji dla naszych pociech może być namówienie ich do stworzenia własnej Smerfowej wioski!
Smerfy to przesympatyczne postacie znane nam z animowanej produkcji o tym samym tytule. Smerfy żyją w swojej wiosce. Przeżywają swoje problemy i uczą się je wspólnie rozwiązywać. Na przeszkodzie staje im zadziorny (ale na swój sposób sympatyczny) czarnoksiężnik Gargamel oraz jego wierny druh – kot Klakier. Ciekawym przygodom nie ma końca.
Schleich wykorzystał popularność tej bajki i stworzył dla naszych milusińskich taki sam smerfowy świat. Dzieci mają do swojej dyspozycji między innymi: domek Smerfetki, sekretne laboratorium Gargamela, domki dla Smerfów. Postacie jakimi mogą bawić się nasze dzieci przedstawione są w rozmaitych sytuacjach. Na przykład: Smerfetka w roli Indianki; Smerf grający na perkusji; Smerf z fajką pokoju; Smerfetka na wakacjach; Smerf Judoka.
Dzięki tak ogromnemu zróżnicowaniu dzieci mogą przebierać w pomysłach na naprawdę ciekawą i pobudzającą ich wyobraźnię zabawę. A my jako rodzice możemy być pewni, że dostarczamy pociechom tego co rzeczywiście jest im potrzebne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , , ,

Skometuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.