Jesteś tu: Strona główna > Schleich > Rekin biały Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Rekin biały Schleich

Rekiny są jednymi z najciekawszych zwierząt morskich. Słyną głównie z tego, że część z nich to ludojady, czyli zwierzęta atakujące ludzi i nie pozostawiające szans na ratunek. To właśnie sprawia, że żarłacze białe, znane też po prostu jako rekiny białe czy rekiny ludojady, są tak fascynujące. Kręci się o nich filmy, są też bohaterami kilku książek. Nie dziwie, zatem fakt, że pojawiają się również w seriach zabawek takich, jak choćby figurki Schleich.

Żarłacze są jednymi z największych drapieżnych zwierząt na świecie. Ich agresja wobec człowieka sprawia, że wielu śmiałków decyduje się na bliskie spotkania z rekinami w trakcie nurkowania. Jest to możliwe w niektórych miejscach, gdzie człowiek opuszczany jest pod wodę w klatce i w ten sposób może na własne oczy zobaczyć niebezpieczne zwierzę. Jest to ekstremalna, a przy tym kosztowna rozrywka. Rekiny te są tym bardziej niebezpieczne, że występują w różnych wodach. Sprzyja im klimat tropikalny, ale radzą sobie również w umiarkowanym. Mogą pojawiać się na różnych głębokościach, więc trudno przewidzieć, gdzie je spotkamy.

Figurki zwierząt morskich, w tym rekin biały Schleich to świetnie wykonane zabawki, które mogą być też atrakcyjnymi atrybutami kolekcjonerskimi. Każdy produkt wykonany jest z największą starannością. Figurki są malowane ręcznie, co powoduje, że wszystkie barwy są bardzo wyraźne, idealnie dobrane. Zapewnia im to realny wygląd, wpływający na ich popularność. W kolekcji znajdziemy także innych przedstawicieli gatunku, w tym rekina szarego czy błękitnego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

Comments are closed.