Jesteś tu: Strona główna > Inne zabawki, Konie Schleich, kuce > Schleich – markowe, ręcznie malowane konie
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Schleich – markowe, ręcznie malowane konie

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawę małymi figurkami przedstawiającymi rozmaite zwierzęta czy postacie z bajek. Dzięki temu maluchy mają okazję rozwijać swoją wyobraźnię, a także wiele uczyć się o otaczającym je świecie. Marka Schleich od wielu lat cieszy się zaufaniem rodziców i popularnością wśród dzieci, właśnie jeśli chodzi o figurki zwierząt, ludzi, czy też budynków, rycerzy, smoków i bajkowych postaci. Wszystkie wyroby są malowane ręcznie, przez co są nie tylko świetną zabawką dla najmłodszych, ale i wspaniałą ozdobą na półce w dziecięcym pokoju.

Każdej z zabawek poświęcane jest wiele uwagi, dlatego nie ma wątpliwości, że są to wyroby niepowtarzalne. Wszystkie figurki pokrywane są nietoksycznymi farbami, które mogą być szkodliwe dla dziecka, dlatego są one szczególnie warte uwagi. Za jedną figurkę zapłacimy od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, w zależności od jej rozmiarów i stopnia skomplikowania. Tak czy inaczej są to produkty warte swojej ceny. Dodatkowym atutem jest fakt, że możemy zakupić zarówno zestawy, jak i pojedyncze figurki Schleich. Wymiary przykładowej klaczy, którą możemy nabyć za około 20 złotych to 15 centymetrów długości, 4,5 centymetra szerokości i 11 centymetrów wysokości.

Wydając zatem określoną kwotę, przynajmniej mamy świadomość, że kupujemy dziecku ciekawą i bezpieczną dla niego zabawkę. Pamiętajmy, że kupując zabawki posiadające odpowiednie atesty, zapewniamy naszym pociechom bezpieczną zabawę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , , ,

Skometuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.