Jesteś tu: Strona główna > Zwierzęta domowe > Śliczne szczeniaczki czyli Schleich w sam raz dla dziewczynek
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Śliczne szczeniaczki czyli Schleich w sam raz dla dziewczynek

Niemiecka firma Schleich specjalizuje się już od bardzo długiego czasu w produkcji, uznanych na całym świecie bardzo realistycznych figurek dla dzieci. Są to zabawki ręcznie malowane, wzorowane na autentycznych postaciach zwierząt czy ludzi a także pojazdów oraz budowli.
Na sporą uwagę zasługują między innymi figurki przedstawiające polskie zwierzęta domowe jak psy czy koty.  Producent zadbał o to by zarówno kolorystyka jak i wszelkie elementy charakterystyczne dla poszczególnych ras psich i kocich, nie odbiegały w żaden sposób od wiernego oryginału. Tym samym sprawił on, że zabawa tymi figurkami to prawdziwa frajda dla dziecka. Szczególnie wtedy gdy nie może ono z jakiś względów mieć swojego własnego „futrzaka”.
Jak wiadomo, dorosłe psy czy koty oraz pozy jakie przyjmują, są dużo łatwiejsze do uchwycenia jak i do ich wiernego w miarę odwzorowania. Jednakże Schleich zadał sobie na tyle trudu, by zaskoczyć swoich najmłodszych odbiorców pomysłowością i prócz dorosłych psów czy kotów, wykonał serię figurek które przedstawiają zarówno psie jak i kocie szczenięta. One też znajdują się w naturalnych dla takich małych zwierzaków pozach. Dzieci mogą więc otrzymać zarówno małego, słodkiego dalmatyńczyka który swoim skłonem zaprasza do zabawy lub który siedzi posłusznie i przygląda się z zaciekawieniem swojemu otoczeniu. Zwierzaki mają bardzo zabawne miny, co tylko wzbudza dziecięcą sympatię do nich. Niektóre z nich – stoją z dumnie uniesionymi ogonkami lub merdają nimi radośnie.

To co fascynuje w tych figurkach za każdym razem, to ogromna dbałość o szczegóły oraz wierność co do oryginału.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Podziel się na:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , ,

Skometuj

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.