Jesteś tu: Strona główna > Smerfy > Zachwycające Smerfy Schleich
Figurki schleich znajdziesz na DobroDziecka.pl!

konie schleichbyk schleichwilk schleichtygrys schleich

Zachwycające Smerfy Schleich

figurkaSmerfy to jedne z tych bajkowych postaci, które są darzone przez dzieci największą sympatią. Małe, niebieskie stworki zyskały już sobie uwielbienie całych pokoleń. Nic dziwnego, że dość często pojawiają się na różnorodnych zabawkach. Producenci doskonale wiedzą, że dzięki temu, atrakcyjność zabawek się zwiększa. Na Smerfy postawiła m.in. niemiecka firma Schleich. Wśród wielu propozycji figurek, jakie oferuje ta marka, znajduje się też cała linia  smerfnych postaci. Jednymi z ich najważniejszych przedstawicieli są Smerfetka oraz Osiłek.

Tak, jak wszystkie inne zabawki Schleich, tak i figurki smerfów są tworzone z zachowaniem szczególnej precyzji. Są one ręcznie malowane, co pozwala utrzymać perfekcyjny, niebieski kolor ich skóry. Poza tym, wszelkie pozostałe elementy mają intensywne, ładne barwy. Warto dodać, że w kolekcji niemieckiej marki pojawiają się nie tylko te najpopularniejsze Smerfy, ale też szereg innych, mniej znanych takich, jak choćby Smerf Zwycięzca, Jeździec czy Trener. Dodatkowo, tworzy się też figurki przedstawiające smerfne chatki.

Smerfy Schleich mogą służyć jako zabawki, ale również dobrze sprawdzają się w roli wspaniałej kolekcji. Nadają się do zbierania zarówno z innymi figurkami firmy Schleich, jak i z odmiennymi gadżetami nawiązującymi do bajki. Co ciekawe, to kolekcje figurek Smerfów są właśnie jednymi z tych opcji, które interesują też dorosłych. Nie powinno to dziwić, gdy dodamy, że niebieskie stworki zostały stworzone przez Peyo – komiksowego rysownika belgijskiego pochodzenia – ponad 30 lat temu. Znają go więc ludzie w różnym wieku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Zachwycające Smerfy Schleich, 4.0 out of 5 based on 1 rating
Podziel się na:
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Blip
 • Kciuk.pl
 • Sfora
 • Twitter
 • Wykop
Bajkowy świat najpiękniejszych figurek Schleich!

Tags: , , ,

One Response to “Zachwycające Smerfy Schleich”

 1. Bastek pisze:

  U nas ostatnio furorę robią puzzle trefl a bodajże z motywem smerfów – jednak bardziej się dzieciakom podobają niż standardowe figurki smerfowe (więcej zabawy w układanie itd).

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)